Henrik von Garber Bubblegum

Henrik von Garber Bubblegum
Henrik von Garber Bubblegum

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRIK VON GERBER (född 1970), Bubblegum machine, signerad och numrerad Gerber 28/90, digital print, ca bildmått ca 37x30 cm

512572

2018-01-08