Henrik von Garber Bubblegum
Vollendet
2018-01-08
512572
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HENRIK VON GERBER (född 1970), Bubblegum machine, signerad och numrerad Gerber 28/90, digital print, ca bildmått ca 37x30 cm