Figurin Meissen

Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, Putto lagar choklad, figurin, 1900-tal, porslin, polykromt bemålad, märkt Meissen i underglasyrblååt, höjd ca 11 cm

Nagg, delar till kaffepannan saknas

512578

2018-01-08