Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MEISSEN, Putto lagar choklad, figurin, 1900-tal, porslin, polykromt bemålad, märkt Meissen i underglasyrblååt, höjd ca 11 cm
Nagg, delar till kaffepannan saknas
512578
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här