Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Maria med barnet, olja på duk, märkt á tergo Javob jordaen? ca 41x50 cm

Duklagningar, retuscher

512579

2018-01-08