Atelje Lyktan bordslampa Mars

Atelje Lyktan bordslampa Mars
Atelje Lyktan bordslampa Mars
Atelje Lyktan bordslampa Mars
Atelje Lyktan bordslampa Mars
Atelje Lyktan bordslampa Mars
Atelje Lyktan bordslampa Mars

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PER SUNDSTEDT, "Mars", bordslampa, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, kromfärgad fot med vit plastskärm, höjd ca 59 cm

Bruksslitage

512584

2018-01-08