Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
PER SUNDSTEDT, "Mars", bordslampa, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, kromfärgad fot med vit plastskärm, höjd ca 59 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
512584
2018-01-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner