Tillbaka till katalog

Omega Cosmic herrarmbandsur

Omega Cosmic herrarmbandsur
Omega Cosmic herrarmbandsur
Omega Cosmic herrarmbandsur
Omega Cosmic herrarmbandsur
Omega Cosmic herrarmbandsur
Omega Cosmic herrarmbandsur
Omega Cosmic herrarmbandsur
Omega Cosmic herrarmbandsur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

Beskrivning

OMEGA, Seamaster Cosmic, armbandsur, stål, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, datum, svart läderband, spänne i stål (ej original), diameter 33 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

512585

Datum:

2018-01-08