Askar med lock emalj Kina

Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina
Askar med lock emalj Kina

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKAR MED LOCK, 3 st., emalj, Kina, 1800-tal, polykrom dekor, längd ca 6-11 cm

Slitage

512590

2018-01-08