Börge Mogensen sideboard

Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, sideboard / bokhylledel, 1960-tal, ekfanér, etikettmärkt Karl Anderssons & Söner, inredning med flyttbart hyllplan, höjd 68, 46x135 cm

Bruksslitage, blekt topp

512594

2018-01-08