Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 4+1, fajans, Holland, Delft, 1700-tal samt 1800-tal, kinesiserande dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm
Nagg, slitage, metallomfattning för upphängning
512595
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här