Bordslampor Kina

Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, i form av penselvaser, dekor i emaljfärger och underglasyrblått, höjd ca 47 cm

Borrade för el, en lampa med smärre dekorslitage

512603

2018-01-09