Christian W Knudsen oljemålning

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIAN W. KNUDSEN (1903-1983): Strandbild med fiskare, signerad Ch V Knudsen, olja på duk, ca 98x145 cm

512605

2018-01-09