Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Landskapsmotiv, signerad G Kallstenius, olja på duk, ca 71x100 cm
512606
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här