Gottfrid Kallstenius oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Landskapsmotiv, signerad G Kallstenius, olja på duk, ca 71x100 cm

512606

2018-01-09