Margaret Lewczuk oljemålning

Margaret Lewczuk oljemålning
Margaret Lewczuk oljemålning
Margaret Lewczuk oljemålning
Margaret Lewczuk oljemålning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARET LEWCZUK (USA, född 1952): "The Double", signerad och daterad M. Lewczuk, olja på duk, ca 36x28 cm

512608

2018-01-09