Kungaporträtt oljemålning

Kungaporträtt oljemålning
Kungaporträtt oljemålning
Kungaporträtt oljemålning
Kungaporträtt oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Porträtt av Kung, olja på duk, ca 95x75 cm

Retuscher

512612

2018-01-08