Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Porträtt av Kung, olja på duk, ca 95x75 cm
Retuscher
512612
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här