Damporträtt oljemålning
2018-01-08
512613
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (ca 1780-tal): Porträtt av spanjorska, olja på duk, ca 68x52 cm
Uppfodrad