Damporträtt oljemålning

Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (ca 1780-tal): Porträtt av spanjorska, olja på duk, ca 68x52 cm

Uppfodrad

512613

2018-01-08