Axel Sjöberg oljemålning

Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning

Såld för:

16 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Notläggning, signerad, olja på pannå, ca 31x44 cm

512614

2018-01-08