Man vid skrivbord oljemålning

Man vid skrivbord oljemålning
Man vid skrivbord oljemålning
Man vid skrivbord oljemålning
Man vid skrivbord oljemålning
Man vid skrivbord oljemålning
Man vid skrivbord oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man vid skrivbord, signerad, olja på duk, ca 42x51 cm

Skadad ram.

512617

2018-01-09