IB Kofod Larsen soffa

IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa
IB Kofod Larsen soffa

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

9 000 SEK

IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 1960-tal, med svart skinnklädsel och trästomme i jakaranda, längd ca 190 cm, cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage

512618

2018-01-09