Peter Hvidt & Orla Mölgaard soffa modell Minerva

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffa, France & Søn, Danmark 1960-tal, teak, svart skinnklädsel, längd ca 202, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

512620

2018-01-09