Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets senare del, Italien, venetiansk stil, 5 ljuspunkter, blåtonad och vit glasmassa, dekor i form av blad, höjd ca 45, total höjd 85 cm

Mindre nagg kan förekomma

512621

2018-01-09