Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets senare del, Italien, venetiansk stil, 5 ljuspunkter, blåtonad och vit glasmassa, dekor i form av blad, höjd ca 45, total höjd 85 cm
Mindre nagg kan förekomma
512621
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här