Dalmålning Mats Olof Andersson

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATS OLOF ANDERSSON (Boda 1798-1876): "Detta är Salomos kröning", daterad 1848, målad på papper, ca 94x108cm, ramad

Slitage, lagningar och retuscher, ej examinerad ur ram

512626

2018-01-09