Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATS OLOF ANDERSSON (Boda 1798-1876): "Detta är Salomos kröning", daterad 1848, målad på papper, ca 94x108cm, ramad
Slitage, lagningar och retuscher, ej examinerad ur ram
512626
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här