Tallrikar 1800-tal

Tallrikar 1800-tal
Tallrikar 1800-tal
Tallrikar 1800-tal
Tallrikar 1800-tal
Tallrikar 1800-tal
Tallrikar 1800-tal
Tallrikar 1800-tal
Tallrikar 1800-tal
Tallrikar 1800-tal
Tallrikar 1800-tal

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st., porslin, Europa, 1800-tal, kinesisk Jiaqingstil, kompanikopior, varierande dekor i emaljfärger, diameter ca 25 cm

Nagg, smärre slitage

512628

2018-01-11