Cyprien Boulet oljemålning
2018-01-09
512629
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CYPRIEN BOULET (1877-1927): Kvinnoporträtt, signerad, olja på pannå, ca 39x31 cm