Cyprien Boulet oljemålning

Cyprien Boulet oljemålning
Cyprien Boulet oljemålning
Cyprien Boulet oljemålning
Cyprien Boulet oljemålning
Cyprien Boulet oljemålning
Cyprien Boulet oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CYPRIEN BOULET (1877-1927): Kvinnoporträtt, signerad, olja på pannå, ca 39x31 cm

512629

2018-01-09