Vinterbild oljemålning

Vinterbild oljemålning
Vinterbild oljemålning
Vinterbild oljemålning
Vinterbild oljemålning
Vinterbild oljemålning
Vinterbild oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Vinterbild, signerad V Peshkon, daterad a tergo 2011, olja på duk, ca 50x80 cm

512634

2018-01-09