Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stadsbild "Prospekt", signerad V Peshkon, daterad a tergo 2005, olja på duk, ca 65x65 cm
512635
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här