Stadsbild oljemålning

Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stadsbild "Prospekt", signerad V Peshkon, daterad a tergo 2005, olja på duk, ca 65x65 cm

512635

2018-01-09