Soffa svängd modell

Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1900/2000-tal, svensk möbelproducent, svängd modell med lösa sitt- och ryggplymåer, textilklädsel, längd ca 235, sitthöjd 45 cm

HISTORIK: Enligt uppgift inköpt i butiken Gåvan, Östermalm, Stockholm

Bruksslitage, blekt klädsel

512636

2018-01-09