Soffa svängd modell
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1900/2000-tal, svensk möbelproducent, svängd modell med lösa sitt- och ryggplymåer, textilklädsel, längd ca 235, sitthöjd 45 cm
HISTORIK: Enligt uppgift inköpt i butiken Gåvan, Östermalm, Stockholm
Bruksslitage, blekt klädsel
512636
2018-01-09