Barskåp / sideboard

Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard
Barskåp / sideboard

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1960-tal, mahognyfanér, invändig belysning, hyllplan, lådor samt spegelskiva, höjd ca 100, 110x45 cm

Bruksslitage

512637

2018-01-09