Skyltdocka 1900-tal

Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKYLTDOCKA, 1900-talets första hälft/mitt, vitlackerad metall på kryssfot, höjd ca 141 cm

Smärre slitage

512639

2018-01-09