Fåtöljer howardmodell

Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell
Fåtöljer howardmodell

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BUHRÉNS, fåtöljer, 1 par, 19/2000-tal, howardmodell, klädda i grå textil, främre ben med hjultrissor, höjd ca 80, bredd 88, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

512641

2018-01-09