Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av björn, 1900-tal, keramik, höjd 60 cm
smärre slitage, smärre nagg
512642
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här