Björn

Björn
Björn
Björn
Björn
Björn
Björn
Björn
Björn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av björn, 1900-tal, keramik, höjd 60 cm

smärre slitage, smärre nagg

512642

2018-01-13