Birger Ljungquist blandteknik

Birger Ljungquist blandteknik
Birger Ljungquist blandteknik
Birger Ljungquist blandteknik
Birger Ljungquist blandteknik

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Jungfru på häst, signerad och daterad 1953, blandteknik, ca 37x31 cm

Skadat glas

512646

2018-01-09