Hugo Linér oljemålning

Hugo Linér oljemålning
Hugo Linér oljemålning
Hugo Linér oljemålning
Hugo Linér oljemålning

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUGO LINÉR (1900-81): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 45x64 cm

färgbortfalla, krackelerad

512648

2018-01-09