Birger Ljungquist blandteknik

Birger Ljungquist blandteknik
Birger Ljungquist blandteknik
Birger Ljungquist blandteknik
Birger Ljungquist blandteknik

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Flicka, signerad och daterad -54, blandteknik, ca 22x17 cm

512649

2018-01-09