Egorov oljemålning

Egorov oljemålning
Egorov oljemålning
Egorov oljemålning
Egorov oljemålning
Egorov oljemålning
Egorov oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Vid floden", monogramsignerad, a tergo signerad Egorov I.V., olja på duk, ca 57x50 cm

512651

2018-01-09