Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Vid floden", monogramsignerad, a tergo signerad Egorov I.V., olja på duk, ca 57x50 cm
512651
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här