Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Gästabud, signerad och daterad 1954, olja på pannå, ca 60x49 cm
512652
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här