Birger Ljungquist oljemålning

Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Gästabud, signerad och daterad 1954, olja på pannå, ca 60x49 cm

512652

2018-01-09