Soffbord IB Kofod Larsen

Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen
Soffbord IB Kofod Larsen

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IB KOFOD LARSEN, soffbord, Säffle Möbelfabrik, underrede i jakaranda, svart stenskiva, stämpelmärkt AB SEFFLE MÖBELFABRIK, höjd ca 49, 149x58 cm, cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, någon enstaka nagg på stenskivan

512656

2018-01-09