Soffbord IB Kofod Larsen
Klubbat för:
3 600 SEK
4 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, soffbord, Säffle Möbelfabrik, underrede i jakaranda, svart stenskiva, stämpelmärkt AB SEFFLE MÖBELFABRIK, höjd ca 49, 149x58 cm, cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen
Bruksslitage, någon enstaka nagg på stenskivan
512656
2018-01-09