Internationell grafik

Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik
Internationell grafik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

INTERNATIONELL GRAFIK, tryck, teckningar mm (18/1900-tal), i mappar, bla Francis SEYMOUR-HADEN ("Dusty Millers"), Lajos FONO ("Disputation"), Robert Charles GOFF ("Charing Cross Railway, London´´), Paul Freiherr VON SCHLIPPENBACH ("Venedig"), Louis BOILLY ("Les Mangeurs d´Huitres"), Adja YUNKERS, Palle NIELSEN, delvis signerade, varierande mått

512663

2018-01-20