Blomsterstilleben oljemålning

Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Peshkon 2008, olja på duk, ca 65x65 cm

512666

2018-01-09