Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Peshkon 2008, olja på duk, ca 65x65 cm
512666
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här