Erik Höglund skål och vas

Erik Höglund skål och vas
Erik Höglund skål och vas
Erik Höglund skål och vas
Erik Höglund skål och vas
Erik Höglund skål och vas
Erik Höglund skål och vas
Erik Höglund skål och vas
Erik Höglund skål och vas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND, (2) "Tor", vas, Studioglas Strömbergshyttan, signerad och daterad -94, höjd 13, skål i klarglas, Vrigstad, med dedikation, höjd 13 cm

512670

2018-01-09