Nils Gunnar Zander blandteknik

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Komposition, signerad och daterad Nils Gunnar Zander 2004 blandteknik, ca 23,5x24,5 cm

512671

2018-01-09