Lage Lindell oljemålning

Lage Lindell oljemålning
Lage Lindell oljemålning
Lage Lindell oljemålning
Lage Lindell oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-80): Brunt landskap, monogramsignerad LL, olja på duk på pannå, ca 53x71 cm

512673

2018-01-09