Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
LAGE LINDELL (1920-80): Brunt landskap, monogramsignerad LL, olja på duk på pannå, ca 53x71 cm
512673
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här