Olle Bonnier oljemålning

Olle Bonnier oljemålning
Olle Bonnier oljemålning
Olle Bonnier oljemålning
Olle Bonnier oljemålning
Olle Bonnier oljemålning
Olle Bonnier oljemålning
Olle Bonnier oljemålning
Olle Bonnier oljemålning
Olle Bonnier oljemålning
Olle Bonnier oljemålning

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Rymdkomposition, objekt signerad O Bonnier, olja på duk och pannå, ca 58x57 cm

512674

2018-01-09