Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stilleben, signerad och daterad V Peshkon 2008, olja på duk, ca 100x120 cm
512675
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här