Stilleben oljemålning

Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stilleben, signerad och daterad V Peshkon 2008, olja på duk, ca 100x120 cm

512675

2018-01-09