Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Melby, signerad Y Edelmann, 150/150, färglitografi, ca 71x51 cm

512682

2018-01-09