Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Röd kjol, signerad Y. Edelmann, 166/175, Mourlot, färglitografi, ca 70x51 cm
512684
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här