Edelmann litografi

Edelmann litografi
Edelmann litografi

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Röd kjol, signerad Y. Edelmann, 166/175, Mourlot, färglitografi, ca 70x51 cm

512684

2018-01-09