Byrå jugend

Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med skåpsdel, jugend, 1900-talets första hälft, vitmålad, bakomliggande mindre lådor, höjd ca 144, 88x50 cm, nyckel finns

Slitage, senare bemålning

512689

2018-01-09