Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med skåpsdel, jugend, 1900-talets första hälft, vitmålad, bakomliggande mindre lådor, höjd ca 144, 88x50 cm, nyckel finns
Slitage, senare bemålning
512689
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här