Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, dekor av blomster, höjd ca 71, 74x48 cm

Bruksslitage

512692

2018-01-09