Vytautas Mackevicius oljemålning

Såld för:

10 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

VYTAUTAS MACKEVICIUS (1911-91): "Partizanii", signerad och daterad 1946, olja på duk, ca 120x163 cm

512695

2018-01-09