Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
VYTAUTAS MACKEVICIUS (1911-91): "Partizanii", signerad och daterad 1946, olja på duk, ca 120x163 cm
512695
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här