Saltsjöbaden affisch 1930-tal

Saltsjöbaden affisch 1930-tal
Saltsjöbaden affisch 1930-tal
Saltsjöbaden affisch 1930-tal
Saltsjöbaden affisch 1930-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTSJÖBADEN, litografisk affisch, Esselte Reklam, Esselte, Stockholm 1937, 99x61 cm

Kantskador, hanteringsveck, fuktmärken

512710

2018-01-15